PAIKALISKILLAT – LOKALA GILLEN

 

Tarkemmat tiedot paikalliskiltojen yhteystiedoista saa hallituksen jäseniltä ja jäsensihteeriltä.
Fråga styrelsemedelemmarna noggrannare kontaktinformation.

P postikortti Inkoo Pyhä Yrjänä Inkoon kirkossa –  St. Göran i Ingo kyrka

Paikalliskillat

Lokala gillen  

 

Birgitan Kilta                                         

Kiltamestari Helli Vilpas

Sihteeri Pirkko-Liisa Lähde (posti)

 

Charlotta-kilta                 

Kiltamestari Terttu Haukioja

Varakiltamestari Jouko Haukioja

 

Espoon Yrjänäkilta         

Kiltamestari Pirjo Rintamäki

 

Fiiankilta                          

Kiltamestari Liisa Itävuori

Sihteeri Ursula Lennes

 

Franciscus-kilta

Kiltamestari Teppo Toivola                 

Sihteeri Arja Rinkamo (posti)

 

 

Gillet-Näsi-Kilta

Kiltamestari Kirsti Nurminen

Sihteeri Helvi Laulainen

 

Hakakilta

Kiltamestari Mirja Stenvik

 

Partiokilta Ilves

Kiltamestari Jari Vesander

 

Imatran Yrjänäkilta ry

Ritva Kuuva

 

Jatulikilta

Kiltamestari Jorma Niinimäki

 

Kaakkurikilta

Kiltamestari Riitta Holmberg

 

Partiokilta Karhu            

Kiltamestari Regina Laeslahti

Sihteeri Eira Viitanen

 

 

Keski-Helsingin Partiokilta

Kiltamestari Marketta Waroma

 

Kims Gillet

Gillemästare Jorma Raitinen

 

Klövergillet

Gillemästare Marianne Palmgren

 

Kolmiapilakilta – Treklövergillet

Kiltamestari Marja Huhta

Sihteeri Leena Linhola

 

Kuopion Partiokilta

Kiltamestari  Anne Kanto-Ronkanen

Kärppäkilta 

Kiltamestari

Sihteeri

Lahden Kiltapartiolaiset 

Kiltamestari Kauko Sahla

Sihteeri Mirja Salminen

 

MuHö-gillet

Gillemästare Viveca Hacklin

Sekreterare May Hultén

 

Napapiirin Partiokilta     

Kiltamestari Ilmo Pulkamo

Varakiltamestari Ritva Heikkilä

 

Nypongillet                       

Gillemästare Maria Runeberg

Vice gillemästare Britt-Marie Thilman

 

Orimattilan Samoilijakilta                    

Kiltamestari Marja Vottonen

Sihteeri Aija Tuomainen

 

 

Oulun Partiokilta

Kiltamestari Tuula Etelämäki

Tuula Kilpinen

 

Pakilan Partiokilta          

Kiltamestari Maija Olkinuora

 

Partioveteraanit – Scoutveteranerna

Gillemästare Henrik Wirzenius

Sihteeri Sirpa Ikonen

 

Puukkokummun Dynamo

Kiltamestari Pekka Heinonen

Sihteeri Inkeri Kangas

 

Salon Partioveteraanit

Kiltamestari Jouko Nortama

Ilmari Koppinen

 

Saveskilta                          

Kiltamestari Seppo Rantanen.

 

St. Nicholaus Gillet

Gillemästare Björn Wallén

Sihteeri Seija Korhonen

 

Suomenlinnan Merisusien Kilta

Kiltamestari Tatu Korhonen

Sihteeri Kimmo Silvo

 

Sydän-Suomen Kilta       

Kiltamestari Marjatta Markkanen

Sihteeri Marja Hirvonen

 

Sämpylä-Kilta

Kiltamestari Kari Teppola

Sihteeri Arto Virkkunen

 

Tervaskannot

Kiltamestari Veikko Sipola

 

 Toijalan Eräveikkojen Partiokilta

Kiltamestari Petri Juutilainen

Kiltakirjuri Pasi Kylmälä

 

Turun Pyhän Yrjänän kilta

Kiltamestari Olli Koskela

 

Ålands Scoutgille             

Gillemästare Irja-Lisa Mansnerus

All Pages